NIVEA Polska wśród liderów CSR

Logo Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Marka NIVEA została jednym z partnerów strategicznych Forum Odpowiedzialnego Biznesu – organizacji zrzeszającej firmy, będące pionierami w realizacji projektów z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. 

W 2015 roku, NIVEA obchodząc jubileusz 15-letniej działalności społecznej, postanowiła podzielić się z innymi firmami swoją wiedzą i doświadczeniem. W tym celu dołączyła do grona partnerów strategicznych Forum Odpowiedzialnego Biznesu (FOB). Program skierowany jest do firm, które podzielają misję FOB, widząc potrzebę prowadzenia biznesu w sposób zrównoważony i odpowiedzialny oraz działając na rzecz popularyzacji tej idei w Polsce. Partnerzy Strategiczni Forum, to firmy dla których istotne jest prowadzenie działań z zakresu CSR – nie tylko na poziomie globalnych wytycznych i programów, ale również lokalnie.

W ramach licznych projektów CSR, NIVEA co roku angażuje miliony Polaków. Ten obszar jest dla nas nie tylko ważnym elementem strategii biznesowej, ale przede wszystkim świadomością, że dzięki realizowanym projektom, NIVEA zmienia rzeczywistość na lepsze. Polacy od lat darzą nas ogromnym zaufaniem, a my działając społecznie wyrażamy swoją wdzięczność, starając się przy tym przynieść polskim rodzinom radość. Przez 15 lat społecznej działalności, marka NIVEA zrealizowała między innymi takie akcje jak: „Bezpiecznie z NIVEA i WOPR”, „Błękitne Żagle”, „100 placów zabaw na 100 lat NIVEA”, „Szkółki piłkarskie NIVEA” czy „Podwórko NIVEA”.

Zaangażowanie społeczne jest istotnym obszarem naszej działalności, który nadal będziemy rozwijać. Kolejne akcje z pewnością kierowane będą również do rodzin, bo dla NIVEA podobnie, jak dla większości Polaków, to właśnie rodzina była, jest i będzie najważniejszą wartością.

Nasze marki