Używane kosmetyki

Kupowanie kosmetyków używanych zawsze wiąże się z dużym ryzykiem. Tylko nowe, oryginalnie zapakowane produkty są w stanie zapewnić skuteczność i pożądane działanie. Tego samego nie może zagwarantować żaden kosmetyk używany, czy pochodzący z niepewnego źródła.

W NIVEA ogromną wagę przywiązujemy do jakości, pewności i bezpieczeństwa naszych produktów. Wiąże się to również z zaufaniem klientów, na którym bardzo nam zależy. Decydując się na kosmetyki używane, klient nie ma pewności, w jakich warunkach były one przechowywane oraz kto korzystał z nich wcześniej. Nie można też określić, czy kosmetyki takie nie posiadają infekcji mikrobiologicznej oraz stwierdzić, czy nadal zachowują swoje parametry jakościowe. Jest to szczególnie ważne np. w przypadku ochrony przeciwsłonecznej.

Wybierając nowe produkty NIVEA, klienci nie muszą obawiać się żadnych zagrożeń. Razem z naszymi kosmetykami dajemy gwarancję sterylności i ich najwyższej jakości poprzedzonej licznymi badaniami. Wszystko po to, by klient za każdym razem otwierając nowe opakowanie kosmetyku NIVEA, otrzymywał dokładnie to, czego oczekuje: nienaruszony, niezmieniony, w pełni wartościowy i bezpieczny dla skóry produkt pielęgnacyjny swojej ulubionej marki.