Produkcja

Produkcję w NIVEA traktujemy jako klucz do sukcesu. Wiemy, że tylko wysokiej jakości kosmetyk zdobędzie uznanie konsumentów i zagwarantuje świetną pielęgnację.

Najnowsze technologie

Najnowsze technologie

W NIVEA wierzymy, że duże zaangażowanie i najnowsza technologia pozwoli nam wytwarzać produkty, które spełnią oczekiwania każdej skóry. Staranny proces wytwarzania naszych kosmetyków oraz grono ekspertów koordynujących produkcję sprawia, że NIVEA znana jest ze swojej jakości na całym świecie. 

Pierwszą naszą fabrykę otworzyliśmy w Polsce już w 1931 roku, a dzisiaj, po ponad 100 latach istnienia marki NIVEA, nasz zakład produkcyjny w Poznaniu przy ul. Gnieźnieńskiej 32 uważany jest za jeden z najnowocześniejszych w Europie. To właśnie stąd „wyjeżdża” część kosmetyków NIVEA, by później znaleźć się na półkach sklepowych w całej Europie.

Poznańska fabryka

Poznańska fabryka

Poznańska fabryka NIVEA zajmuje ok. 21 tys. m2 powierzchni użytkowej i zlokalizowana jest na terenie 7,2 ha, co w przyszłości umożliwia jej rozbudowę. Obecnie produkuje się tu 9 tys. ton kremu, co daje 104 mln sztuk rocznie, jednak zwiększenie mocy produkcyjnych pozwala na wytwarzanie aż 50 tys. ton kremu i emulsji rocznie.


W Poznaniu produkowane są:

NIVEA Visage

NIVEA MEN

NIVEA Body

NIVEA Baby

Nasze marki