Jakość

Dla nas kosmetyki to przede wszystkim wysoka jakość – najnowsze technologie, wiedza i wsparcie ekspertów. To dzięki tym czynnikom tworzymy pielęgnację idealną.

Perfekcja

Jakość w NIVEA budujemy wszyscy - wykwalifikowani pracownicy każdego działu sprawiają, że każdy kosmetyk jest dopracowany, wyprodukowany w doskonałych warunkach i sprzedawany z najwyższą uwagą. W dziale produkcji wdrożyliśmy system ciągłych usprawnień i podnoszenia efektywności opierający się na zaangażowaniu pracowników, a w zespołach projektowych wdrożyliśmy najnowsze rozwiązania zapewniające jakość procesów i produktów.

Nasz system jakości oparty jest na zasadach GMP, a rezultaty audytów GMP, przeprowadzanych co 2 lata, potwierdzają najwyższą światową jakość. Wspólnie wykorzystujemy takie narzędzia jakości jak: SPC (statystyczna kontrola procesów), walidacja urządzeń/procesów, kalibracja, analizy (Pareto, FMEA, Ishikawa). Oprócz tego korzystamy z trzech systemów komputerowych: Promas, który czuwa nad całym procesem technologicznym wytwarzania kosmetyków, Master Data Collection, służący do zbierania i analizy danych produkcyjnych, a także Building Management System nadzorujący pracę instalacji infrastruktury technicznej sprężonego powietrza, pary technologicznej czy klimatyzacji.