Ekspertyza w pielęgnacji skóry

Ponad 100-letnie doświadczenie NIVEA każdego roku otwiera nowy rozdział w zakresie pielęgnacji skóry i przynosi nową specjalistyczną wiedzę, która pozwala na coraz odważniejsze wizje. To z kolei przekłada się na nowe, innowacyjne produkty pielęgnacyjne, które, dzięki szeroko prowadzonym badaniom oraz ekspertyzom, cechuje najwyższa jakość.

Badania

NIVEA to przede wszystkim rozwój i doświadczenie. Od początku istnienia koncernu BDF AG, czyli od ponad 100 lat, poszerzamy swoją wiedzę o kosmetykach, pielęgnacji, o procesach zachodzących w skórze, jej właściwościach i zmieniających się potrzebach. To nasza ogromna pasja i coś, co każdego dnia napędza nas do działania. Stoi za nami prawie 1000 naukowców, którzy dbają o to, by konsumenci z całego świata otrzymywali produkty, które w jak najwyższym stopniu zaspokoją ich konkretne potrzeby – każdego dnia, na każdym etapie życia. 

Przeprowadzamy w tym celu niezliczone ilości badań, testujemy i udoskonalamy sprawdzone rozwiązania, wsłuchujemy się w opinie konsumentów i opracowujemy nowe formuły. W ten sposób wspieramy naszych klientów w codziennej pielęgnacji.  

Cel ekspertyz i nowoczesnych badań Zespołu NIVEA jest zawsze taki sam – ochrona i pielęgnacja skóry. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że każda skóra jest inna, ma inne potrzeby i wymaga innej pielęgnacji, laboratoria NIVEA opracowują unikalne formuły i całe serie produktów dla wszystkich konsumentów. Właśnie dlatego rodzina produktów marki jest bardzo szeroka i zróżnicowana, a co roku przybywa jej więcej członków. Ponadto, każdy z produktów jest przebadany dermatologicznie – wszystko po to, by ich stosowanie było bezpieczne oraz by spełniało oczekiwania klientów.

Oczekiwania

Badacze i naukowcy w strukturach NIVEA korzystają z najnowocześniejszych technik i najnowszego wyposażenia, by odkrywać wszystkie sekrety skóry. Celem ich badań jest zrozumienie, jakie procesy metaboliczne w niej zachodzą i co je powoduje. Właśnie dlatego przeprowadzają bezpieczne testy i opracowują coraz to nowsze procedury, badając powstanie zmarszczek, elastyczność, grubość i nawilżenie skóry - mając taką wiedzę, mogą wyjść naprzeciw oczekiwaniom każdej skóry.