NIVEA Stage

Rodzina NIVEA

NIVEA to marka, której zaufały miliony osób w Polsce i na świecie. Troszczymy się o skórę naszych konsumentów i ich bliskich, dbając o to, by wszystkim, którzy stosują nasze kosmetyki, zapewnić najwyższej jakości pielęgnację.

Nasze kosmetyki są innowacyjne i niezawodne  – dlatego każdego dnia sięgają po nie osoby o bardzo zróżnicowanych potrzebach. Są wśród nich kobiety szukające intensywnej pielęgnacji nawilżającej, a także sięgające po produkty przeciwzmarszczkowe, rodzice  dbający o pielęgnację delikatnej skóry maluszków oraz aktywni mężczyźni, którzy oczekują nowoczesnych i wielozadaniowych kosmetyków. NIVEA jest wszędzie tam, gdzie pielęgnacja przekłada się na piękną, zadbaną skórę i skuteczną ochronę, by móc cieszyć się pełnią życia. 
NIVEA kobieta z rodziną
NIVEA-marka2
W Beiersdorf od ponad 100 lat tworzymy kosmetyki, wyznaczając światowe trendy w pielęgnacji. Nasz pierwszy krem – NIVEA Creme - pojawił się na rynku w 1911 roku. Od tamtego czasu niezmiennie rozwijamy nasze portfolio, opracowując innowacyjne rozwiązania pielęgnacyjne. Marki: NIVEA, NIVEA Men, NIVEA Baby, NIVEA Sun, Eucerit oraz Bambino oferują szeroką gamę kosmetyków dopasowanych do określonych typów skóry i zróżnicowanego stylu życia naszych konsumentów. 

NIVEA - wyjątkowa marka dla każdego rodzaju skóry

Skóra każdego z nas jest niepowtarzalna – podobnie jest z naszymi produktami. Dlatego NIVEA oferuje bardzo zróżnicowaną gamę kosmetyków. Opracowując nasze produkty, bierzemy pod uwagę wiele czynników: skupiamy się na zróżnicowanych potrzebach skóry, oczekiwaniach wobec właściwości kosmetyku, bierzemy pod uwagę nawet styl życia – by nasi konsumenci otrzymali produkty w jak największym stopniu odpowiadające ich oczekiwaniom i potrzebom. Naszą ambicją jest dostarczanie takich kosmetyków, które będą bezpieczne, skuteczne, a jednocześnie delikatne. Pod tym względem spełniamy światowe standardy, wyznaczając też nowe trendy w zakresie nowoczesnej, dopasowanej do różnych rodzajów skóry pielęgnacji.
NIVEA-marka3
 • Wiodąca na świecie marka produktów do pielęgnacji skóry
  Innowacyjne produkty do pielęgnacji skóry dla całej rodziny
  Pierwsza marka wykorzystująca koenzym Q10 w produktach przeciwzmarszczkowych
  Około 30% kobiet na świecie stosuje produkty NIVEA
  Krem NIVEA był pierwszym na świecie stabilnym kremem na bazie oleju i wody
  NIVEA-marka6

  Produkty do pielęgnacji i oczyszczania twarzy NIVEA

  Pielęgnacja twarzy od zawsze była wielką pasją marki NIVEA. Jako pierwsi opracowaliśmy i wprowadziliśmy na rynek produkty przeciwzmarszczkowe oparte na koenzymie Q10 – wyjątkowym naturalnym źródle energii komórek skóry. 

  Produkty do pielęgnacji ciała NIVEA

  Rok 1963 był przełomowy, jeśli chodzi o pielęgnację ciała. Wówczas na rynku pojawiło się pierwsze mleczko do ciała NIVEA, które zapoczątkowało tę kategorię produktów. Dziś możemy korzystać z wielu nowoczesnych kosmetyków do pielęgnacji ciała - od balsamów, przez olejki, aż po innowacyjne balsamy do ciała pod prysznic.
  NIVEA-marka5
  NIVEA-marka7

  Antyperspiranty i dezodoranty NIVEA

  Pierwsze antyperspiranty NIVEA pojawiły się na rynku na początku lat 90. ubiegłego wieku. Nasze kosmetyki do ochrony antyperspiracyjnej to nowoczesna i skuteczna ochrona: odpowiadają na potrzeby skóry wrażliwej, a nawet zapobiegają efektom stresu. Są dostępne w różnych formach, w zależności od upodobań: w sprayu, sztyfcie i roll-onie. Stworzyliśmy też pierwszy produkt, który oprócz ochrony antyperspiracyjnej, dodatkowo zapobiega powstawaniu plam na ubraniach.

  Żele pod prysznic NIVEA

  Oczyszczenie jest podstawą każdej pielęgnacji. NIVEA oferuje w tym zakresie innowacyjne kosmetyki pod prysznic i do kąpieli, które mają wspaniałe właściwości pielęgnacyjne. Nie można pominąć również ich niepowtarzalnych zapachów – w zależności od preferencji można wybrać zmysłowe, relaksujące lub orzeźwiające. 
  NIVEA-marka8

  Aby dowiedzieć się więcej o naszej marce, odwiedź nas na: