NIVEA BABY

Marka NIVEA BABY to ekspert w pielęgnacji dzieci. To również najczęściej polecana przez mamy marka produktów dla dzieci i niemowląt. Od początku swojego istnienia, NIVEA BABY koncentrowała się na potrzebach najmłodszych, z największą troską odnosząc się do delikatnej skóry dzieci i niemowląt. 

Starannie dobrany skład, poprzedzone szczegółowymi testami i badaniami formuły, łagodne właściwości  – to główne cechy kosmetyków NIVEA BABY. Zapewniają one delikatną pielęgnację i skuteczną ochronę skóry dzieci już od pierwszych dni życia. 

NIVEA BABY oferuje kompleksowe zestawy produktów do pielęgnacji: od kosmetyków do kąpieli, produktów nawilżających, ochronnych, kojących, kremów do twarzy, po wygodne w użyciu chusteczki, czy produkty przeznaczone do „zadań specjalnych”, np. zapobiegające odparzeniom. Ich właściwości są sprawdzone przez mamy i zaakceptowane przez maluszki – ich delikatna skóra otrzymuje właściwe wsparcie i ochronę, co przekłada się na dobry humor i uśmiech zadowolenia na twarzy – zarówno dzidziusia, jak i jego rodziców. 

NIVEA BABY rozumie potrzeby dzieci i rozumie starania mam, by zapewnić swoim pociechom wszystko to, co najlepsze. Najlepszym wyróżnieniem jest dla nas fakt, że produkty naszej marki są w świadomości mam produktami niezawodnymi, godnymi zaufania i takimi, które warto polecić innym mamom. NIVEA BABY to coś więcej niż pielęgnacja. To piękne chwile budowania więzi, czułości, wyrażania miłości przez dotyk i zapach.