NIVEA baby

NIVEA BABY

Marka NIVEA BABY to ekspert w pielęgnacji skóry najmłodszych. To również najczęściej polecana przez mamy marka produktów dla dzieci i niemowląt*. Od początku swojego istnienia, marka NIVEA BABY koncentrowała się na potrzebach najmłodszych, z największą troską odnosząc się do pielęgnacji ich delikatnej skóry.

Starannie dobrany skład, poprzedzone szczegółowymi testami i badaniami formuły, łagodne właściwości  – to główne cechy kosmetyków NIVEA BABY. Zapewniają one delikatną pielęgnację i skuteczną ochronę skóry już od pierwszego dnia życia. 
NIVEA baby
NIVEA BABY oferuje kompleksowe zestawy produktów do pielęgnacji: od kosmetyków do kąpieli, produktów nawilżających, ochronnych, kojących, kremów do twarzy, po wygodne w użyciu chusteczki, czy produkty przeznaczone do „zadań specjalnych”, np. zapobiegające odparzeniom.
NIVEA BABY rozumie potrzeby dzieci i rozumie starania rodziców, by zapewnić swoim pociechom wszystko to, co najlepsze. Najlepszym wyróżnieniem jest dla nas fakt, że produkty naszej marki są w świadomości mam produktami godnymi zaufania i takimi, które warto polecić innym mamom. NIVEA BABY to coś więcej niż pielęgnacja. To piękne chwile budowania więzi,  wyrażania miłości przez troskliwą pielęgnację.

*Badanie dotyczące używania marek kosmetycznych dla dzieci i niemowląt, SW Research dla NIVEA Polska, marzec 2017 r.

Aby dowiedzieć się więcej o pielęgnacji, odwiedź nas na: