Wspólne wartości

NIVEA troska

Dbamy nie tylko o naszych konsumentów mając na uwadze nasze marki, społeczeństwo i środowisko, ale i o naszych pracowników. Na terenie firmy będziesz mógł zadbać o swoje zdrowie uczestnicząc w zajęciach fitness i korzystając z nowo otwartej siłowni. Więcej benefitów znajdziesz w naszej zakładce Benefity dla Ciebie.

NIVEA prostota

Koncentrujemy się na rzeczach najważniejszych, działając szybko i pragmatycznie oraz podejmując jasne decyzje. Przykładem jest nasze logo, które na przestrzeni lat ewoluowało. Jest nawiązaniem do naszego najbardziej znanego produktu na całym świecie, czyli Kremu NIVEA.

NIVEA odwaga

Wyznaczamy sobie ambitne cele, wykazujemy inicjatywę w ich realizacji. Błędy są dla nas nauką na przyszłość, a każdą zmianę postrzegamy jako szansę. Co roku przedstawiamy ok. 60 nowych produktów na rynek. NIVEA jako pierwsza wprowadziła na rynek kremy z formułą Q10 oraz antyperspiranty nie zostawiające śladów na ubraniach. Tworzymy nowe trendy w swojej branży i odpowiadamy na zmiany w otaczającej rzeczywistości.

NIVEA zaufanie

Szczerze mówimy co myślimy, działając jednocześnie z szacunkiem i uczciwe. Dotrzymujemy danych obietnic. Co roku konsumenci okazują nam swoje zaufanie przyznając wiele nagród naszym produktom. Ściana sławy znajduje się w naszym głównym hallu.