NIVEA SUN

W zakresie ochrony przeciwsłonecznej, NIVEA SUN nie ma sobie równych! To marka numer jeden na świecie* – nasze produkty wybierane są pod każdą szerokością geograficzną: w miejscach, w których lato trwa cały rok, albo jest tylko przez chwilę... Długość pory letniej nie ma jednak znaczenia – to, co się liczy naprawdę, to skuteczność w ochronie przeciwsłonecznej – zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. 

NIVEA SUN jest najchętniej wybieraną marką, ponieważ oferuje wszystko to, czego potrzebuje skóra podczas kąpieli słonecznych, a także po nich. NIVEA SUN rozpoznaje zróżnicowane potrzeby konsumentów na całym świecie, stąd też rozbudowana oferta najnowszej generacji kosmetyków: balsamów, mleczek, kremów, mgiełek do opalania dla dorosłych i dzieci, jak również produktów pielęgnacyjnych, nawilżających, kojących i regenerujących, stosowanych po opalaniu. Wszystkie z nich są skuteczne, łatwe w aplikacji i pięknie pachną. Mają zróżnicowany poziom ochrony (SPF), różnią się też konsystencją, sposobem nakładania, wodoodpornością.

Są niezawodne, bezpieczne i sprawiają, że chwile spędzone w słońcu to czas beztroski, radości i  relaksu. Ich właściwości doceniają całe rodziny, zabierając produkty NIVEA SUN na każde wakacje. Niedawno marka zrobiła kolejny krok naprzód, jeśli chodzi o ochronę przeciwsłoneczną, przenosząc satysfakcję z użytkowania produktów do opalania na jeszcze wyższy poziom.

Mowa o wprowadzonej na rynek w 2017 roku innowacyjnej formule kosmetyku do opalania, który nie tylko chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, ale również zapobiega powstawaniu uporczywych plam na odzieży. To całkowicie zmienia postać... rzeczy! Teraz ulubione T-shirty, letnie sukienki, czy stroje kąpielowe nie są narażone na przebarwienia i żółte plamy po filtrach UV. 

NIVEA SUN to pierwszy balsam, który chroni jednocześnie skórę i ubrania. Jego innowacyjna formuła jest efektem 6 lat pracy, prób i badań zespołu z Beiersdorf. W jednym produkcie udało im się połączyć właściwości nawilżające skórę, chroniące ją przed promieniowaniem słonecznym, z ochroną ubrań. Czas spędzony w słońcu stał się jeszcze przyjemniejszy i jeszcze bezpieczniejszy! Poplamione, nadające się do wyrzucenia po wakacjach ubrania to już przeszłość.

*Źródło: Euromonitor International Limited, marka NIVEA w kategorii produktów do pielęgnacji skóry, wartość sprzedaży detalicznej, 2018.