Bambino delikatna pielęgnacja

BAMBINO

Gdy delikatność oliwki, którą znamy od lat, spotyka się z miłością, którą obdarzamy bliskich, powstaje coś wyjątkowego – prawdziwa czułość, którą dajemy i przyjmujemy wszystkimi zmysłami. A potrafi ją wyzwolić już jedna kropla Bambino…

Bambino to polska marka, która niezmiennie od ponad 60 lat stoi na straży pielęgnacji skóry dzieci i niemowląt. Łagodne produkty skutecznie chronią wrażliwą skórę maluchów, zapewniają jej właściwe nawilżenie i pozostawiają ją miękką i gładką. Od paru lat Bambino to także kosmetyki dla starszych dzieci i dorosłych. Linia Bambino DZIECIAKI zabiera maluchy w kąpielową podróż razem z ulubionymi bohaterami bajek, tymczasem Bambino RODZINA to produkty zapewniające hiperdelikatną pielęgnację zarówno młodszym, jak i starszym członkom rodziny. Tym, co pozostaje niezmienne, jest wyjątkowa delikatność, która towarzyszy na każdym kroku pielęgnacji i higieny z produktami Bambino.

W trosce o najdelikatniejszą skórę maluszków pielęgnujemy czułość kosmetykami Bambino już od pierwszych chwil na świecie. Nasze kosmetyki do kąpieli skutecznie myją, a kremy, oliwka i mleczko łagodnie pielęgnują skórę niemowlęcia. Czuwamy nad tym, by formuła była przyjazna dla delikatnej, cieniutkiej skóry maluchów, dzięki czemu każdy rytuał pielęgnacyjny przebiegnie spokojnie i komfortowo. Wszystkie kosmetyki Bambino dla niemowląt uzyskały pozytywną opinię Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki, można stosować je już od pierwszego dnia życia.
Bambino delikatna pielęgnacja
Bambino delikatna pielęgnacja
Kiedy Twoje maleństwo rośnie, zwiększa się też jego potrzeba podejmowania samodzielnych decyzji. Również tych, jakim szamponem się myje czy jaki krem do buzi wybierze. Właśnie dlatego stworzyliśmy linię Bambino DZIECIAKI, z ulubionymi bohaterami maluchów – Bolkiem i Lolkiem! Ich przygody inspirują do zabawy, dzięki czemu dzieci jeszcze chętniej przebywają w kąpieli. W linii Bambino DZIECIAKI znajdują się kosmetyki dla maluchów już od 1 roku życia. Zadbaliśmy o szeroką gamę produktów – od tradycyjnego szamponu lub żelu do mycia, aż do bąbelkowych pianek, które pozwalają na utworzenie w wannie nieoczywistych kształtów i wymyślnych budowli!! Jesteśmy pewni, że zabawa z Bolkiem i Lolkiem pozwoli zamienić codzienną kąpiel we wspaniałą przygodę!
Linia Bambino RODZINA została stworzona z myślą o wszystkich członkach rodziny: rodzicach i dzieciach. Delikatny skład, duże opakowania, wygodne pompki - to wszystko ułatwi i uprzyjemni codzienne kąpiele. W produktach z linii BAMBINO RODZINA znajduje się kropla czułości – legendarnej oliwki Bambino. Hiperdelikatne kosmetyki dbają nawet o najbardziej wrażliwą skórę, a ich działanie zostało potwierdzone dermatologicznie. Każdy z kosmetyków BAMBINO RODZINA zawiera dodatkowy składnik aktywny: nawilżający i łagodzący pantenol, zapewniający odpowiednie pH okolic intymnych kwas mlekowy lub natłuszczający olejek rycynowy. Wszystko po to, by jeszcze czulej dbać o skórę całej Twojej rodziny.
Bambino delikatna pielęgnacja

Aby dowiedzieć się więcej o marce BAMBINO, odwiedź nas na: