BAMBINO

BAMBINO to polska marka, która niezmiennie od 60 lat stoi na straży pielęgnacji skóry dzieci i niemowląt, dbając o ich delikatną skórę często  już od momentu narodzin. Mamy mają do dyspozycji 11 łagodnych produktów marki BAMBINO, które skutecznie chronią wrażliwą skórę maluchów, zapewniają jej właściwe nawilżenie i pozostawiają ją miękką i gładką. 

Produkty BAMBINO to sprawdzone przez kilka pokoleń kosmetyki do pielęgnacji niemowląt, które z upływem czasu zmieniały swój skład i stawały się coraz lepsze i skuteczniejsze, zawsze jednak na pierwszym miejscu miały dobro maluchów i ich delikatną, dedykowaną pielęgnację.  To się nie zmieniło do dziś.

Wzbogacone o witaminy i delikatne olejki roślinne produkty zapewniają wrażliwej skórze niemowląt i dzieci ochronę i nawilżenie, jak również od zawsze kojarzony z marką BAMBINO, niepowtarzalny zapach. Opracowane przy udziale dermatologów i pediatrów kosmetyki to efekt najwyższej troski o jak najdelikatniejszą, a jednocześnie skuteczną pielęgnację, dzięki której skóra dziecka otrzymuje wszystko to, czego najbardziej jej potrzeba. To od początku istnienia marki było jej najwyższym priorytetem.

Również dzisiejsze produkty BAMBINO są odpowiedzią na potrzeby współczesnych mam, które z największą troską dbają o zdrową, zadbaną skórę swoich dzieci, a także ich komfort podczas kąpieli i snu.  Marka BAMBINO, często od pokoleń obecna w wielu domach, zapewnia pełną czułej troski, subtelną pielęgnację maluszków, która przynosi radość, piękne chwile bliskości i zapach, który pamięta się przez całe życie.