WAŻNY KOMUNIKAT

Informujemy, że ze względu na bezpieczeństwo konsumentów zapobiegawczo zainicjowaliśmy dobrowolne wycofanie z rynku Chusteczek spłukiwanych toaletowych Bambino Dzieciaki o zapachu gruszki oraz o zapachu brzoskwini (numery partii 92355008 PD i 92345008 PD).

Podczas rutynowych wewnętrznych testów jakości wykryliśmy, że układy konserwantów w tych dwóch partiach produkcyjnych nie spełniają naszych standardów jakości, co potencjalnie może prowadzić do obecności bakterii, które z kolei stwarzają ryzyko pojawienia się nieprzyjemnego zapachu produktu, podrażnień czy ewentualnych infekcji skóry.

Jeśli są Państwo w posiadaniu wskazanych produktów, prosimy zaniechać ich używania. Możecie Państwo zwrócić produkt do sklepu, w którym został zakupiony (nawet niepełne opakowanie i bez konieczności posiadania paragonu) i otrzymacie zwrot pieniędzy.

Podejmujemy takie działanie, gdyż wysoka jakość naszych produktów i bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze. Gwarantujemy i jesteśmy pewni bezpieczeństwa wszystkich pozostałych produktów marki Bambino.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności!

W razie dalszych pytań prosimy o kontakt pod numerem infolinii 801 888 888.

Zespół Bambino

BAMBINO

BAMBINO to polska marka, która niezmiennie od ponad 60 lat stoi na straży pielęgnacji skóry dzieci i niemowląt, dbając o ich delikatną skórę. Dzięki niej mamy mają do dyspozycji łagodne produkty BAMBINO, które skutecznie chronią wrażliwą skórę maluchów, zapewniają jej właściwe nawilżenie i pozostawiają ją miękką i gładką.

Produkty BAMBINO to sprawdzone przez kilka pokoleń kosmetyki do pielęgnacji niemowląt, które z upływem czasu zmieniały swój skład i stawały się coraz lepsze i skuteczniejsze. W swoim rozwoju zawsze jednak na pierwszym miejscu miały dobro maluchów i ich delikatną pielęgnację. To się nie zmieniło do dziś.

Wzbogacone o witaminy i delikatne olejki roślinne, kosmetyki BAMBINO  zapewniają delikatnej skórze niemowląt i dzieci ochronę i nawilżenie, jak również od zawsze kojarzony z marką, niepowtarzalny zapach. Opracowane przy udziale ekspertów formuły to efekt najwyższej troski o jak najdelikatniejszą pielęgnację, dzięki której skóra dziecka otrzymuje wszystko to, czego najbardziej jej potrzeba. To od początku istnienia marki było jej najwyższym priorytetem.

Marka BAMBINO, często od pokoleń obecna w wielu domach, zapewnia pełną czułej troski, subtelną pielęgnację maluszków, która przynosi radość, piękne chwile bliskości i zapach, który pamięta się przez całe życie.

Aby dowiedzieć się więcej o marce BAMBINO, odwiedź nas na: