BAMBINO

BAMBINO to polska marka, która niezmiennie od ponad 60 lat stoi na straży pielęgnacji skóry dzieci i niemowląt, dbając o ich delikatną skórę. Dzięki niej mamy mają do dyspozycji łagodne produkty BAMBINO, które skutecznie chronią wrażliwą skórę maluchów, zapewniają jej właściwe nawilżenie i pozostawiają ją miękką i gładką.

Produkty BAMBINO to sprawdzone przez kilka pokoleń kosmetyki do pielęgnacji niemowląt, które z upływem czasu zmieniały swój skład i stawały się coraz lepsze i skuteczniejsze. W swoim rozwoju zawsze jednak na pierwszym miejscu miały dobro maluchów i ich delikatną pielęgnację. To się nie zmieniło do dziś.

Wzbogacone o witaminy i delikatne olejki roślinne, kosmetyki BAMBINO  zapewniają delikatnej skórze niemowląt i dzieci ochronę i nawilżenie, jak również od zawsze kojarzony z marką, niepowtarzalny zapach. Opracowane przy udziale ekspertów formuły to efekt najwyższej troski o jak najdelikatniejszą pielęgnację, dzięki której skóra dziecka otrzymuje wszystko to, czego najbardziej jej potrzeba. To od początku istnienia marki było jej najwyższym priorytetem.

Marka BAMBINO, często od pokoleń obecna w wielu domach, zapewnia pełną czułej troski, subtelną pielęgnację maluszków, która przynosi radość, piękne chwile bliskości i zapach, który pamięta się przez całe życie.

Aby dowiedzieć się więcej o marce BAMBINO, odwiedź nas na: