Twoje możliwości rozwoju

W naszej firmie wspieramy rozwój naszych pracowników i pomagamy im uwolnić swój potencjał. To Ty decydujesz o tym, jak może wyglądać Twoja ścieżka rozwoju. My dajemy Ci szeroki zakres możliwości do osiągania swoich celów zawodowych.

Wraz z doświadczeniem i poszerzaniem swoich kompetencji masz szansę zmienić zakres swoich obowiązków lub przejść do nowego działu.

Jeśli interesuje Cię zdobywanie międzynarodowych doświadczeń możesz wyjechać na zagraniczny kontrakt. Obecnie nasi pracownicy rozwijają się w ramach wewnętrznych struktur w Tajlandii, Indonezji, Kazachstanie, Włoszech i Austrii. Weźmiesz także udział w projektach między zespołowych.

Dzięki tym możliwościom zyskasz szeroką perspektywę biznesową.

Co sądzą o pracy w NIVEA nasi pracownicy?

Zuza Category Management Specialist

Swoją przygodę w NIVEA rozpoczęłam dokładnie rok temu. Od tej pory w moim życiu jest nieco bardziej intensywnie:)

Na co dzień odpowiadam za zarządzanie grupą dostępnych produktów. Swoja pracę cenię za różnorodność, każdy dzień jest inny od poprzedniego. Mam szczęście pracować w zespole kreatywnych ludzi o rozmaitych poglądach, którzy wspólnie potrafią reagować na zmieniające się otoczenie biznesowe. Najbardziej dumna jestem z projektów z obszaru zarządzania kategoriami produktów we współpracy z klientami detalicznymi. Dzięki temu mogę poznawać strategię biznesową klienta i pomóc wypracować najlepsze rozwiązanie prowadzące do wzrostu sprzedaży zarówno u nas jak i u naszych partnerów.

Moja praca jest dla mnie wyzwaniem i szansą nieustannego rozwoju swoich kompetencji. Cenię w NIVEA wierność swoim wartościom oraz możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.

NIVEA kriera
kariera NIVEA

Alicja Junior POS Activation Specialist

W NIVEA Polska pracuje od 2014 roku. Swoja karierę zaczęłam od współpracy z klientami rynku tradycyjnego. Po kilku latach zbierania cennego doświadczenia rozpoczęłam staż w biurze na stanowisku odpowiedzialnym za akcje shopperowe i materiały POS dla naszych kategorii produktów: Creme, Soft, Body, Nivea Lip Care.

Moją pracę cenię za możliwość wykorzystania zdobytego wcześniej doświadczenia oraz za szansę pracy z ludźmi, z którymi tworzymy prawdziwy zespół. Każdy jest dla nas ważny, ufamy sobie i mówimy otwarcie co myślimy. Dzięki pracy w NIVEA czuje się wyjątkowo móc na co dzień pracować z najlepszymi specjalistami z danych dziedzin. Genialny zespół ludzi dodaje mi odwagi w realizacji ambitnych celów, których osiąganie przynosi wiele radości i satysfakcji. To właśnie ta atmosfera sprawia, że w NIVEA ma się ochotę tworzyć rzeczy wielkie, wymagające odwagi i zaangażowania. I właśnie ta chęć powoduje, że rutyna i nuda to słowa, których nie znamy.

Radek Director of Supply Chain

Moja historia pracy w NIVEA sięga czasów studenckich. Po jednej z prezentacji firmy na uczelni postanowiłem zgłosić się do udziału w rekrutacji na praktykanta. Miałem zostać na miesiąc, ale sytuacja potoczyła się zupełnie inaczej:). Sukcesywnie przechodziłem ze stanowisk do kolejnych działów, zdobywając coraz szersze doświadczenie. Ważnym krokiem rozwojowym w mojej karierze było przejście do zespołu w ramach, którego realizowałem międzynarodowy projekt wdrożenia nowych globalnych standardów IT oraz liderowania przeniesienia naszego magazynu z Węgier do Polski. Po jego zakończeniu zaproponowano mi objecie stanowiska Supply Chain Managera dla 20 osobowego zespołu. Cennym doświadczeniem w mojej karierze był 3-letni wyjazd do naszej centrali w Hamburgu, gdzie pełniłem rolę Head of Global Demand Planning i byłem odpowiedzialny za rozwój i wdrażanie globalnych projektów i standardów w ramach grupy Beiersdorf. Po moim powrocie objąłem stanowisko Supply Chain Director w NIVEA Polska. W swojej codziennej pracy odpowiadam za pracę całego działu Supply Chain, który tworzy ok 60 osób. Jestem najbardziej dumny z możliwości pracy z najlepszymi specjalistami na rynku, zaangażowanymi w 100% w swoje zadania. Nasza praca codziennie stawia przed nami nowe i ciekawe  wyzwania. Dział, którego jestem częścią jest nie tylko odpowiedzialny za logistykę w Polsce, ale cały czas poszerzamy zakres naszego działania geograficznego i funkcjonalnego. Ok 60% wszystkich osób zatrudnionych w naszym dziale, realizuje działania obejmujące całą Europę i świat. Praca w NIVEA od zawsze kojarzy mi się z fajną atmosferą. Mimo trudnych momentów, jesteśmy zespołem, który się wspiera i dzięki temu realizacja najtrudniejszych zadań jest możliwa. NIVEA jest firmą, w której ważny jest „człowiek”, nasze wzajemne relacje oraz otwartość. Warto pracować w NIVEA ponieważ to możliwość obcowania z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie, nieustanna nauka i rozwój. Nie zapominamy też o wspólnym świętowaniu naszych sukcesów, wiec czasem to też świetna zabawa;).

NIVEA Director of Supply Chain