Pracownicy NIVEA Polska Group Beiersdorf

Dział Marketingu

Marka NIVEA jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, uwielbianą przez miliony konsumentów. To właśnie im zawdzięczamy nasze sukcesy i liczne nagrody. W Dziale Marketingu będziesz miał okazję odkryć świat komunikacji marki z konsumentem. Twoim zadaniem będzie m.in. kreowanie koncepcji marketingowych, uwzględniając potrzeby, preferencje i zwyczaje konsumentów. Uzyskasz dostęp do danych z najnowocześniejszych ośrodków badawczych, a dzięki innowacyjnym narzędziom zrozumiesz lepiej nasz rynek i konsumenta. Twoja praca będzie miała ogromne znaczenie w osiąganiu wyników biznesowych.Jeżeli interesuje Cię obszar CSR, masz okazję dołączyć do zespołu, który od prawie 20 lat jest liderem w swojej dziedzinie, realizując projekty na rzecz społeczności lokalnych.

Dział Sprzedaży

Czy wiesz, że rocznie sprzedajemy w Polsce ponad 14 milionów sztuk kremu NIVEA 50 ml? Dzięki naszym klientom trafiamy do milionów domów na świecie. Reagujemy szybko na potrzeby rynku z sukcesem wprowadzając nowe kategorie, innowacyjne produkty oraz rozwiązania promocyjne.

Sprzedaż to serce naszego biznesu. Nasi przedstawiciele pracują w całej Polsce, aby każdy miał szansę zakupić nasze produkty. W ramach onbordingu wszyscy nowi pracownicy spędzają 1 dzień w terenie, w celu poznania naszego biznesu od podstaw.Jeżeli lubisz pracę pełną wyzwań, szybko i łatwo nawiązujesz relacje, lubisz ludzi, to w tym dziale dajemy Ci możliwość współpracy z kluczowymi klientami w kanale nowoczesnym oraz tradycyjnym, rozwoju aktywności i narzędzi w punkcie sprzedaży oraz mobilnej współpracy z klientami w terenie.

Pracownicy
Pracownicy NIVEA Polska Group Beiersdorf

Dział Supply Chain

Nasze zespoły odpowiadają za dostarczanie produktów klientom i konsumentom, co wiąże się z wieloma wyzwaniami - na przykład, by zaspokoić popyt na sam Krem NIVEA w ponad 100 krajach, każdego roku potrzebne jest 145 milionów opakowań tego kremu!

W ramach operacji Supply Chain, Beiersdorf wciąż usprawnia działanie swojej sieci transportowej. W NIVEA Polska zbudowaliśmy znakomity zespół Transport Control Center odpowiedzialny za europejską drogową sieć transportową, morską oraz lotniczą  oraz procesy eksportowe.

Zapewniamy najwyższą jakość naszych produktów sprowadzonych z centrów produkcyjnych i podwykonawców oraz materiałów reklamowych. Weryfikujemy ich zgodność z obowiązującymi regulacjami prawnymi oraz odpowiadamy za dane podstawowe produktów w ramach całego regionu Europy Środkowo-Wschodniej (19 krajów).

Nasze zespoły odpowiadają za szacowanie sprzedaży standardowej, promocyjnej oraz nowych produktów na następne miesiące. Zapewniamy odpowiedni poziom zapasów oraz ograniczamy produkty przeterminowane. Odpowiadamy za planowanie dostaw do krajów eksportowych jak Rosja, Ukraina, Kazachstan, Turcja, czy kraje Afryki Północnej.

Z naszymi największymi klientami prowadzimy projekty pozwalające usprawnić łańcuch dostaw. Rocznie realizujemy ponad 25 000 dostaw w Polsce, na Litwie, Łotwie i Estonii. Nasz magazyn wyrobów gotowych obsługuje rocznie przepływ ponad 150 tysięcy palet, które wysyłane są do  odbiorców krajowych, jak i również eksportowane poza granice Polski.  Jesteśmy drugim pod względem skali operacji hubem logistycznym Beiersdorf w Europie.

Nasz dział odpowiada również za realizację zakupów towarów i usług, które czynione są na potrzeby całej organizacji NIVEA w Polsce i krajach Bałtyckich. Zarządzamy portfelem ok 1000 dostawców, kilkudziesięcioma kategoriami zakupowymi, analizujemy rynek poszukując dostawców i rozwiązań zgodnymi z potrzebami NIVEA.

Dział HR

Nasi pracownicy są dla nas najważniejsi. Naszą misją jest wspieranie biznesu poprzez wdrażanie innowacyjnej polityki personalnej oraz przyciąganie największych talentów do organizacji. Wiemy, jak istotna jest nasza rola w procesie rozwoju naszych pracowników, profesjonalnym zarządzaniu wynikami oraz rozwijaniu naszej kultury organizacyjnej – to jest nasz wkład w cały sukces NIVEA Polska.Pracując w tym dziale, możesz rozwijać się w wybranym obszarze:
HR Development - będziesz realizować projekty i zadania związane z rekrutacją, employer brandingiem, badaniem zaangażowania, oceną oraz rozwojem pracowników (zarządzanie talentami, szkolenia itp.). Pracujemy w modelu HR Business Partneringu - odpowiadając za wybrane obszary funkcjonalne, będziesz doradzać Menedżerom oraz pracownikom we wszystkich kwestiach personalnych.
Administracja personalna - wesprzesz nas w zapewnianiu prawidłowego przebiegu procesów i procedur administracji personalnej, a także w doskonaleniu takich usług jak płace i benefity.

NIVEA dołącz do nas
Pracownicy NIVEA Polska Group Beiersdorf

Dział finansowy

Finanse w NIVEA to doskonałe połączenie tradycyjnej roli kontrolera finansowego z doradcą biznesowym. Jako co-pilot kadry kierowniczej, współuczestniczysz w szukaniu dróg prowadzących do celów określonych w strategii firmy. W oparciu o fakty finansowe i zebrane informacje biznesowe, wskazujesz najlepsze rozwiązania dla długofalowego rozwoju firmy. Możesz rozwijać się w obszarach:

Kontroling jednej z wybranych funkcji: Marketing, Sprzedaż lub Supply Chain – będziesz uczestniczył w procesach decyzyjnych dotyczących finansowej efektywności podejmowanych działań biznesowych, takich jak promocje, zmiany cenowe, pozycjonowanie cenowe względem konkurencji czy ocenianie wielkości zwrotu z różnorodnych inwestycji.

Kontroling finansowy (podatki, zobowiązania i należności) – będziesz zaangażowany w planowanie biznesowe oraz przygotowanie i monitorowanie budżetu firmy. Twoje zadania wspierają płynność finansową przedsiębiorstwa, a także realizację działań biznesowych poprzez przejrzyste raportowanie wydatków, wskazywanie potencjalnych oszczędności i doradzanie przegrupowania budżetów w razie potrzeby.  Ważną częścią działań w tym obszarze jest współpraca z centrum finansowym Grupy Beiersdorf (Shared Service Accounting).