NIVEA siedziba

Lider na rynku

Jesteśmy firmą o zasięgu globalnym, będącą częścią Grupy Beiersdorf. Od ponad 100 lat przyświeca nam jeden cel – BYCIE LIDEREM na rynku kosmetycznym.

Co sprawia, że aż 93% konsumentów na świecie zna markę NIVEA?

  • Troska o wysoką jakość naszych produktów.
  • Innowacyjność – nasze portfolio liczy przeszło 400 produktów.
  • Odwaga – ok. 50 nowości wprowadzanych co roku.
NIVEA Creme

Wszystko zaczęło się w 1911 roku, kiedy opracowaliśmy recepturę pierwszego na świecie kremu kosmetycznego. Dzięki połączeniu tradycji z innowacyjnymi technologiami rozumiemy i spełniamy oczekiwania naszych konsumentów jak nikt inny. Bycie liderem na rynku jest polem ciągłych wyzwań i miejscem, w którym można zdobyć cenne doświadczenia i umiejętności. Na całym świecie posiadamy prawie 150 filii i zatrudniamy 17 000 pracowników. W Polsce nasza siedziba znajduje się w Poznaniu. Sąsiadujemy z międzynarodowy centrum produkcyjnym, które zostało wydzielone jako osobna firma Beiersdorf Manufacturing Poznań. W naszej biurowej kantynie, przy kawie, spotykają się najlepsi specjaliści w takich dziedzinach jak: sprzedaż, marketing, logistyka, finanse, HR. To właśnie nasi pracownicy tworzą wyjątkową atmosferę, w której Nothing can stop us!

Co nas wyróżnia?

NIVEA wolność kariera

W NIVEA będziesz mieć realny wpływ na biznes. Ufamy ludziom i ich kompetencjom. Wyniki swojej pracy będziesz mógł zobaczyć wszędzie tam gdzie jest NIVEA – w telewizji, w Internecie, w drogeriach i sklepach w Polsce, a także w wielu domach na całym świecie :)

NIVEA szeroki horyzont kariera

 

Jesteś dla nas najważniejszy. Sam decydujesz jak wygląda Twoja ścieżka kariery, my pokazujemy Ci dostępne opcje. Wraz z poszerzaniem kompetencji, masz szansę zmienić zakres obowiązków, przejść do nowego działu lub wyjechać na zagraniczny kontrakt. Obecnie nasi pracownicy rozwijają się w takich krajach jak: Włochy, Tajlandia, Indonezja, Kazachstan czy Austria.

NIVEA energia kariera

Nasze sukcesy są efektem współpracy w zaangażowanych zespołach. Inspirujemy się i dzielimy wiedzą. Stań się częścią naszego zespołu i poczuj wyjątkową energię. Razem świętujemy nasze sukcesy i mamy wiele radości z bycia razem w ważnych chwilach. 

 

 

NIVEA korzyści

Otrzymasz wynagrodzenie przewyższające średnią na rynku oraz bogaty pakiet benefitów. Na terenie naszej firmy znajduje się siłownia oraz stołówka, z której mogą korzystać nasi pracownicy na preferencyjnych warunkach. Elastyczne godziny pracy, firmowe przedszkole, zielony teren z przepływającą rzeczką to tylko część z benefitów, które oferujemy.