Blue Academy

Konferencja Future Leaders ENACTUS 22.03 - Warszawa 11:00 - 12:30 SGGW

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków organizacji ENACTUS do wzięcia udziału w warsztacie, który prowadzić będzie Kasia nasza CSR Manager. Kasia opowie Wam o jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów CSR w Polsce – Podwórko Talentów NIVEA. Dowiecie się na czym polega CSR, jakie są najnowsze trendy oraz jak NIVEA wpisuje CSR w swoją działalność. Zapraszamy!

Targi Pracy - Dni Kariery Poznań 04.04 - Targi Poznańskie

Jeżeli jesteście zainteresowani pracą, praktyka lub programem rozwojowym w NIVEA, serdecznie zapraszamy Was na nasze stoisko podczas Dni Kariery w Poznaniu. Czekamy na Was ze specjalnie przygotowanymi gadżetami oraz niespodziankami. Chcecie nas poznać? Szukajcie kręcącego się kremiku!:)

Blue Academy warsztaty dla studentów 09.04 - Biuro NIVEA Polska. Aplikuj do 24.03 i zmień świat na Blue!

Jeżeli jesteś studentem i pasjonatem logistyki, swoją karierę zawodową łączysz z tą dziedziną, aplikuj na nasz warsztat! Będziesz miał okazję poznać łańcuch dostaw koncernu Beiersdorf, zobaczysz nasze biuro i magazyn obsługujący 17 krajów na 3 kontynentach, spotkasz i porozmawiasz z managerami działu Supply Chain. Dla wszystkich uczestników przewidzieliśmy certyfikaty oraz dodatkowe niespodzianki.

Nasze marki