Blue Academy

Blue Academy to wyjątkowy program, pod którego szyldem, eksperci NIVEA Polska dzielą się ze studentami swoją wiedzą i biznesowym doświadczeniem. Miniony rok akademicki 2018/2019 obfitował w wiele zróżnicowanych wydarzeń. Przeczytajcie sami.

W naszym poznańskim biurze NIVEA Polska mieliśmy okazję gościć studentów, którzy wzięli udział w dwóch wyjątkowych warsztatach. Podczas jednego z nich uczestnicy poznali techniki i metody negocjacyjne oraz sposoby, jak uchronić się przed manipulacją. Drugie wydarzenie dedykowaliśmy studentom logistyki, prezentując im łańcuch dostaw koncernu Beiersdorf, a także organizacje i sposób pracy naszego głównego magazynu RABEN. Na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu zorganizowaliśmy również 3 wykłady otwarte, m.in. dla studentów Katedry Logistyki. Z dumą możemy ogłosić, że we wszystkich naszych wydarzeniach wzięło udział prawie 100 studentów.

Oprócz tego, w kwietniu mieliśmy okazję się spotkać z uczestnikami wiosennych targów Dni Kariery 2019. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy z Wami porozmawiać o możliwościach rozwoju w NIVEA Polska, a także odpowiedzieć na nurtujące Was pytania. Dziękujemy za tak ogromne zainteresowanie naszą ofertą i stoiskiem ;)

W maju przygotowaliśmy uroczyste otwarcie naszej strefy chillout na UEP, z której mogą już korzystać studenci oraz pracownicy uczelni. Cieszymy się, że zyskali oni nowe miejsce do pracy i relaksu miedzy zajęciami oraz że tak chętnie z niego korzystają. Możemy się pochwalić, że w dzień otwarcia rozdaliśmy 500 porcji lodów, 150 porcji tortu i niezliczoną ilość kremików NIVEA.

Równocześnie, cały czas wspieraliśmy też działania organizacji studenckich, z którymi od dawna współpracujemy: ENACTUS, AIESEC oraz Parlament studencki UEP.

Nasze marki