Nasze marki

Silne i odnoszące sukcesy – na całym świecie

Blisko klientówProdukty dostosowane do potrzeb skóry

Produkty Beiersdorf cieszą się powodzeniem na całym świecie, ponieważ klienci nam ufają. Aby wzmocnić to zaufanie, inwestujemy w badania dermatologiczne oraz innowacyjne technologie, analizy trendów o zakresie światowym i lokalnym oraz w budowanie spójnej tożsamości marek w skali globalnej.

Marki Beiersdorf łączą w sobie międzynarodowe trendy z regionalnymi potrzebami konsumentów, jako że każdy rynek jest inny, a potrzeby konsumentów związane z pielęgnacją skóry różnią się znacząco w zależności od kontynentu. Prowadzimy szeroko zakrojone badania konsumenckie oraz miejscowe Centra Badań, aby nasz kontakt z konsumentami był jak najbliższy.

Zdolność do wprowadzania innowacji jest jednym z czynników warunkujących nasze sukcesy na skalę światową. Badania związane z oferowanymi wyrobami oraz praca nad rozwojem produktów od zawsze odgrywały kluczową rolę w organizacji Beiersdorf. Wyniki wielu naszych projektów z zakresu Badań i Rozwoju, jak na przykład wynalezienie kremu NIVEA, który zrewolucjonizował pielęgnację skóry w 1911 r, umożliwiło nam ustalenie globalnych standardów.

NIVEA

NIVEA

NIVEA cieszy się powodzeniem od ponad 100 lat i jest dzisiaj jedną z największych na świecie marek produktów do pielęgnacji skóry.

Zobacz więcej

Eucerin

Eucerin

Farmaceuci, dermatolodzy oraz konsumenci na całym świecie ufają skuteczności produktów do pielęgnacji skóry Eucerin.

Zobacz więcej

NIVEA MEN

NIVEA MEN

Nowoczesne i skuteczne produkty marki NIVEA MEN wiodą prym na międzynarodowych rynkach produktów do pielęgnacji skóry dla mężczyzn.

Zobacz więcej