NIVEA Polska Sp. z o.o.Nasz profil

Naszą pasją jest pielęgnacja skóry.
Dla nas ważne są zawsze dwa aspekty – sukces i ludzie.

Nasz profil 1

Kontynuujemy strategię rozwoju i zwiększania udziałów rynkowych. Dzięki długoletniej tradycji i zaufaniu konsumentów, w 2013 roku NIVEA osiągnęła pozycję lidera w 6 z 11 swoich kategorii: kosmetyki do pielęgnacji skóry, pomadki pielęgnacyjne do ust, kosmetyki dla mężczyzn, dezodoranty, żele pod prysznic oraz pielęgnacja dzieci i niemowląt. Dermokosmetyczna marka Eucerin jest dostępna już w ponad 1200 aptekach. W 2013 roku marka znacznie umocniła swoją pozycję na rynku dermokosmetyków. NIVEA Polska zatrudnia ok. 250 pracowników.

Nasz profil 2

W 2008 roku rozbudowaliśmy zakład produkcyjny w Poznaniu, gdzie obecnie wytwarzane są najbardziej wyrafinowane produkty marki Eucerin oraz kosmetyki z linii NIVEA: Visage, Body, Baby, Men oraz Styling. 1 stycznia 2009 roku poznański zakład produkcyjny został wydzielony jako osobny podmiot gospodarczy pod nazwą Beiersdorf Manufacturing Poznań Sp. z o.o., który zatrudnia ok. 240 pracowników.

Nasz profil 3

Regionalne Centrum Logistyczne wysyła produkty na eksport dla regionu Północno-Wschodniej Europy. Do Poznania dostarczane są kosmetyki ze wszystkich europejskich centrów produkcyjnych dla tego regionu, a następnie dostarczane do filii Beiersdorf w Rosji i na Ukrainie, jak również do partnerów handlowych Beiersdorf w krajach Wspólnoty Niepodległych Państw. Centrum logistyczne dostarcza także produkty bezpośrednio do klientów w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech.

Nasz profil - Trusted Brand

Po raz 13 z rzędu, w badaniu European Trusted Brands prowadzonym przez wydawnictwo Reader’s Digest, marka NIVEA zdobyła szereg statuetek Marki Godnej Zaufania. Dla konsumentów w Polsce oraz w 14 krajach europejskich, które brały udział w głosowaniu, kosmetyki NIVEA są godne najwyższego zaufania w odniesieniu do jakości, wizerunku, dostępności cenowej oraz zrozumieniu potrzeb klienta.