Pielęgnacja skóry to my

NIVEA Polska ma siedzibę w Poznaniu i zatrudnia około 250 pracowników. Dzięki naszym markom NIVEA, NIVEA MEN, Eucerin i Bambino koncentrujemy się na potrzebach naszych klientów.

NIVEA Polska jest jednym z ponad 150 międzynarodowych oddziałów Firmy kosmetycznej Beiersdorf AG z siedzibą w Hamburgu, w Niemczech. Od ponad 130 lat angażujemy się w zaspakajanie indywidualnych potrzeb naszych klientów, dzięki czemu jesteśmy postrzegani jako twórcy nowoczesnego podejścia do pielęgnacji skóry. Podstawą naszego międzynarodowego sukcesu jest specjalistyczna wiedza z zakresu badań i rozwoju, innowacyjne produkty oraz mocne marki. NIVEA Firmy Beiersdorf jest marką nr 1 na świecie wśród produktów do pielęgnacji skóry*. W międzynarodowym portfolio odnoszących sukcesy marek oferowanych przez Beiersdorf są też Eucerin, La Prairie, Labello, 8x4 oraz Hansaplast. Spółka zależna Firmy, tesa SE, jest jednym z wiodących na świecie producentów wyrobów samoprzylepnych oraz rozwiązań systemowych dla przemysłu, zakładów rzemieślniczych i konsumentów. 

*Źródło: Euromonitor International Limited, marka NIVEA w kategorii produktów do pielęgnacji skóry, wartość sprzedaży detalicznej, 2018.

O firmie Beiersdorf
 • Podstawowe dane dotyczące firmy

  Firma Beiersdorf jest postrzegana jako twórca nowoczesnych metod pielęgnacji skóry
  Każdy z pracowników ma swój wkład w budowanie sukcesu i ciągły rozwój firmy
  Opracowując nasze produkty kierujemy się regionalną specyfiką oraz potrzebami klientów
  Marka NIVEA odnosi sukcesy na rynku od ponad 100 lat
  Nasz sukces zawdzięczamy innowacyjnym produktom oraz mocnym markom

Nasze marki