Technologia

W NIVEA technologia jest naszym przyjacielem. Wykorzystujemy ją do szukania innowacji i produkowania jednych z najlepszych kosmetyków.

Kim bylibyśmy, gdyby nie najnowsza technologia? To dzięki niej co roku wdrażamy nowe produkty i odkrywamy kolejne potrzeby skóry. Jesteśmy zawsze „na bieżąco” z najnowszymi badaniami oraz testami i wiemy, co zaoferować konsumentom. Nasza pielęgnacja wprowadza wiele rewolucji i jest przełomowa w swojej dziedzinie.


Integracja

Integracja

Technologię wykorzystujemy na każdym etapie pracy – w laboratoriach, w fabrykach oraz w dystrybucji. Całość tego procesu jest zintegrowana z systemem SAP R/3, w skład którego wchodzą: SAP R/3, system transakcyjny, SAP BI, hurtownia danych, APO DP, SNP i PPDS, system planowania, a także PLM, czyli dystrybucja master data. Dodatkowo, w planowaniu dostaw pomaga nam aplikacja SAP APO, wdrożona jako jedna z pierwszych w Polsce. Dzięki niej otrzymujemy na bieżąco informacje na temat zapotrzebowania na produkty NIVEA ze wszystkich filii Beiersdorf w Europie.

Ambitne cele

Technologia NIVEA wprowadziła naszą markę na szczyt oraz otworzyła przed nami drzwi do wielu krajów całego świata. To dzięki niej nieustannie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i zachwycamy ich kolejnymi innowacjami w pielęgnacji.