Partner w edukacji

Partner w edukacji

Połączenie zajęć teoretycznych z praktyką to obecnie jedno z głównych wyzwań współczesnej edukacji zarówno na poziomie wyższym, jak i zawodowym. Beiersdorf w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu rozwija współpracę z kluczowymi uczelniami i szkołami. Wykorzystując nasze tradycje i doświadczenie, wzbogacamy kształcenie o elementy praktyczne, wzmacniając tym samym pozycję absolwenta na rynku pracy.

 • Menedżer Produktów
 • Kształcenie zawodowe
 • Studia dualne
 • Menedżer Produktów
  Menedżer Produktów Kosmetycznych

  Specjalność Menedżer Produktów Kosmetycznych to studia magisterskie na Wydziale Towaroznawstwa Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Dzięki objęciu jej Patronatem Beiersdorf w programie studiów pojawią się  ciekawe wykłady i zajęcia prowadzone przez naszych menedżerów. Wybrani studenci zyskają także możliwość pisania prac magisterskich w oparciu o BMP i NIVEA, każdy będzie także mógł aplikować na organizowane przez nas praktyki i staże.

 • Kształcenie zawodowe
  Kształcenie zawodowe

  Od kilku lat współpracujemy z Zespołem Szkół Zawodowych im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu, zapewniając wybranym uczniom zawodowe praktyki w naszym centrum produkcyjnym BMP. Uczniowie szkolący się w zawodzie monter mechatronik oraz elektryk, mają okazję zyskać cenne doświadczenie zawodowe oraz umiejętności niezbędne w późniejszej pracy.

 • Studia dualne
  Studia dualne

  Sama wiedza to dziś za mało. Takie jest hasło pionierskiego w skali kraju programu nauczania zintegrowanego realizowanego pomiędzy BMP a kierunkiem Automatyka i Robotyka na Politechnice Poznańskiej. Program ten umożliwia młodym, ambitnym studentom zdobywanie cennego doświadczenia już od początku studiów. Program praktyk letnich oraz realizacja części zajęć w dużej firmie, to tylko niektóre z korzyści czekające na studentów.

Nasze marki