Program Blue Horizons

BLUE Horizons

Chcesz poszerzyć horyzonty biznesowe i uwolnić swój potencjał?
Dołącz do programu rozwojowego BLUE Horizons!


Jako uczestnik trwającego 18 miesięcy programu poznasz nasz biznes i zdobędziesz różnorodne doświadczenia. Program podzielony jest na trzy 6-miesięczne etapy.
W ramach jednego z etapów poznasz serce naszego biznesu - dołączysz do terenowych sił sprzedaży, a pozostałe dwa etapy będziesz realizować w dwóch różnych działach: sprzedaż, marketing, supply chain, finanse lub HR. Program poszerzy Twój horyzont biznesowy i przygotuje Cię do objęcia odpowiedzialnego stanowiska.

Wiemy, że pierwsze doświadczenia w międzynarodowej firmie to wyzwanie, dlatego na każdym etapie trwania programu będziesz mógł liczyć na wsparcie. Weźmiesz udział w programie wdrożeniowym Welcome to the BLUE NIVEA WORLD oraz szkoleniach doskonalących kompetencje niezbędne w codziennej pracy.
Zadania będziesz realizować pod okiem doświadczonych pracowników, którzy chętnie Ci pomogą i podzielą się informacją zwrotną na temat Twoich wyników pracy, mocnych stron oraz obszarów do rozwoju.    

BLUE Horizons to również atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z bogatym pakietem benefitów. Po programie zakończonym sukcesem zaproponujemy Ci awans i stałe zatrudnienie w wybranym obszarze.

Dołącz do Uczestników programu BLUE Horizons!

Blue Horizons program

Nasze marki